KOSZYK JEST
PUSTY

12 307 00 74 (10:00-16:00)

sklep@elektrycznenapedy.pl

Silniki elektryczne do skuterów i motocykli

Jeśli chcesz usprawnić swój motocykli lub skuter zaufaj naszej firmie. Nic tak nie odmieni Twojego pojazdu, jak montaż nowego silnika elektrycznego do skutera lub motocykla. Nowoczesnym i niezawodnym silnikiem z naszej oferty możesz także zasilić specjalistyczne super mocne rowery typu enduro.

Zaufaj profesjonalistom

Nasz bogaty i wciąż aktualizowany asortyment pozwala na montaż, remont lub lifting Twojego jednośladu. Wieloletnie doświadczenie, podparte pasją do pojazdów elektrycznych umożliwia nam na realizowanie najbardziej śmiałych projektów. Dopasujemy najlepsze rozwiązanie do skutera lub motocykla. Dobierzemy najbardziej pasujący silnik i zamontujmy, tak by działał bezawaryjnie i dostarczał Ci wielu wrażeń z jazdy.

Bezszczotkowe silnik elektryczne

Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami naszego sklepu. Oferujmy bardzo mocne silniki do motocykli i skuterów oraz rowerów typu enduro. Nasze silniki to mocne jednostki napędowe o mocy 3 kW oraz najmocniejszy z silników na rynku o mocy 12 kW. Silniki zaplatane są w obręcze specjalnymi szprychami o wyjątkowej wytrzymałości. Do sterowania tymi silnikami przeznaczono sterowniki Kelly lub Sabvoton. Silniki elektryczne bezszczotkowe do skuterów i motocykli zasilane są akumulatorami o dużych pojemnościach.

Pusto :(
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl