KOSZYK JEST
PUSTY

791525969, 793968414 (10:00-16:00)

sklep@elektrycznenapedy.pl

Regeneracja baterii

OFERUJEMY REGENERACJĘ BATERII ROWEROWYCH LI-ION

Stosujemy tylko NOWE markowe ogniwa Samsung, Sony.

 

Dlaczego regeneracja baterii się opłaca ?

 

Regeneracja polega na wymianie wszystkich ogniw wyeksploatowanej baterii na całkowicie NOWE, przywracając w ten sposób 100% jej właściwosci. Niejednokrotnie udaje się zwiekszyć jej parametry poprzez zastosowanie ogniw o wyższej pojemności, zachowując niższy koszt w stosunku do zakupu nowej baterii.

Często bateria jest zintegrowana z ramą czy bagażnikiem roweru lub posiada nietypową obudowę. Wówczas nie ma możliwości zastosowania innej baterii niż oryginalna. Zamienniki nie zawsze występują a jeżeli już są to ich cena jest zazwyczaj wygórowana. Regeneracja baterii w takim przypadku jest jedynym sensownym rozwiązaniem.

W celu wyceny regeneracji baterii prosimy o przesłanie zdjęć baterii oraz jej parametry o ile uda się je odczytać z tabliczki znamionowej.

 regeneracja baterii rowerowej

 

 PRODUKUJEMY BATERIE LI-ION NA ZAMÓWIENIE.

W przyapdku konieczności zastosowania baterii o nietypowym kształcie lub parametrach oferujemy baterie produkowane na zamówienie. Budujemy baterie do rowerów elektrycznych, skuterów, hulajnóg, motocykli, łodzi, kosiarek, itp.

W cenu wyceny baterii prosimy o przesłanie nam wymaganego kształtu akumulatora oraz oczekiwane parametry (napięcie nominalne, maksymalny pobór prądu, pojemność).

Baterie budujemy na profesjonalnych zgrzewarkach stosowanych na przemysłowych liniach produkcyjnych. Nie zgrzewamy ogniw na zgrzewarkach zbudowanych z mikrofalówek jak większość tego typu usługodawców.

 

Wszystkie nasze baterie objęte są gwarancją 24 miesięczna oraz są certyfikowane zgodnie z normą EN 62133

zgrzewanie ogniw li ion

 

 Przykładowe realizacje:

Regeneracja baterii do skutera elektryczego/ hulajnogi elektrycznej o mocy 1600 W.

Fabryczna bateria posiadająca parametry 72V 12Ah pozwalała na przejechanie dystansu ok 30-40km.  Po demontażu baterii okazało się, że prawie połowa objętości obudowy jest pusta a same ogniwa są nieznanego producenta. Bateria uległa uszkodzeniu po roku eksploatacji.  Wykonaliśmy baterię 72V 28Ah na oryginalnych ogniwach Samsung 35E.   Nasza bateria posiada 2 letnią gwarancję a dystans jaki pokonuje skuetr znacznie przekracza 120km.

skuter elektryczny

 

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl