KOSZYK JEST
PUSTY

12 307 00 74 (08:00-16:00)

sklep@elektrycznenapedy.pl

Aktualności

Branża napędów elektrycznych wciąż dynamicznie się rozwija. Wielu uważa silniki elektryczne 1000W do rowerów za komponenty, które w najbliższych latach osiągną szczyt popularności.

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą? Poznać najgorętsze trendy w świecie napędów elektrycznych? Zdobywać nowe informacje na temat silników bezszczotkowych do rowerów czy baterii do rowerów elektrycznych? Śledź nasze aktualności! Zapraszamy też na blog prowadzony przez specjalistów, który jest cennym źródłem wiedzy o silnikach elektrycznych do rowerów.

Zapraszamy.

cze02
lut21
rower elektryczny

Jak działa rower elektryczny?

Rower elektryczny wyglądem praktycznie nie różni się od klasycznego roweru. Ogólna konstrukcja jest taka sama, natomiast w rowerze elektrycznym dodatkowym elementem montowanym do koła jest silnik. Ułatwia on jazdę, dzięki inteligentnemu systemowi reagowania na ruch.

lut  21
Więcej
lut12
Rowery elektryczne

Akumulatory do rowerów elektrycznych przegląd

Rowery elektryczne stają się coraz bardziej popularnym środkiem komunikacji. Dzięki wyposażeniu w układ napędowy umożliwiają przemieszczanie się w przestrzeni miejskiej w szybki i komfortowy sposób. Podczas zakupu silnika i baterii najprostszym rozwiązaniem jest wybór sprzętu w konfiguracji polecanej przez producenta.

lut  12
Więcej
paź29
Witamy na blogu

Blog firmy elektrycznenapedy.pl

Witamy na naszym blogu. Został on stworzony w celu przybliżenia naszej oferty. Będziemy na nim publikować wpisy, w których umieścimy szczegółowe informacje na temat działania sprzedawanych przez nas produktów i świadczonych usług.

paź  29
Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl